Kırklar Logo
Hakkımızda
 

        Yurdumuz 1989 yılında açılmış olup, 25 yıldır hizmet vermektedir. İnsanın yetişmesine, eğitimine rehberliğine önem veren anlayışla günümüze kadar gelmiştir. Sevgili öğrencimize dünyanın güzide şehri İstanbul da üniversite okurken, bu ayrıcalıklı zamanlarda onların yanında, onları hayatta, daha iyi bir şekilde hazırlamayı amaç edinmiştir. Yurdumuz sadece öğrenci arkadaşlarınızın barınma değil, aynı zamanda sosyal, manevi, kültürel ihtiyaçlarını da gidermektedir. Yurdumuzda personel idareci ve öğrencilerin belletmen Abileri her zaman gençler ile yan yana destek olmayı, onların ailelerin yokluğunu aratmamayı gaye edinmiştir. Yurdumuz ayrıca Türkiye’nin tanınmış simaları ile paneller, seminerler ve konferanslara ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenci kardeşlerimize maddi manevi her yönü ile ideal bir öğrenim hayatı sunmaktadır.


        Yurdumuz ayrıca İstanbul’un en güzel en işlek bir konumunda olup Metroya, Metrobüse çok yakındır. İstanbul’un stresli trafiğinde öğrenciler okullarına ulaşımında konum itibari ile çok kolay ve refahtır.


        Dünyanın en güzel şehrinde okuyan, sevgili öğrenci arkadaşlarımıza ömür boyu unutamayacakları bir öğrenim hayatında kalıcı dostlukların oluştuğu sıcak aile ortamına bekleriz.

Hakkımızda
Ortabayır Mahallesi Talatpaşa Caddesi No:21 Gültepe Kağıthane / İstanbul
T: 0212 283 21 21
bilgi@kirklaryurdu.com.tr
Face Twitter